Tarihçe; Sarar Tur Turizm Ltd. Şti.  1988 Yılında Talat Bulut tarafından Hanımeli Sokak Sıhhiye /  Ankara adresinde kurulmuştur. 2004 yılında Şirket merkez adresi Strazburg Caddesi No:41/5 Sıhhıye – Ankara olarak değişmiştir. Halen bu adreste faaliyetlerini sürdürmektedir. 2009 yılında Talat Bulut’un oğulları 2. kuşak olarak bayrağı babalarından devralarak şirketin başına geçmişlerdir. Şirket müdürlüğüne Bahattin Bulut atanmıştır. Halen de şirket müdürü olarak devam etmektedir.

 

Sarar İlkokulu öğrenci servis taşımacılığı işi ile başlayan hikaye, bugün 25 adet özmal olmak üzere, toplamda 100 araçlık bir filoya ulaşmıştır. Sarar Tur Ankara’da birçok okul ve iş yerinin öğrenci ve personel taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir. Sarar Tur 35 yıllık deneyimi ve uzman kadrosuyla öğrenci ve personel servis taşımacılığında sektörün büyük firmaları arasında yerini almıştır.

 

Firma genel kurulu, gıda üretimi alanında ilk yatırım olarak 2019 Yılı başında Malt ve Malt unu üretimi tesisi kurulmasına kararı vermiştir.

 

Ankara Malıköy Başkent OSB’de kurulan fabrika ile “Hitit Malt” markası doğmuştur.

 

2019 Yılı son çeyreğinde Hitit Malt markası ile ürünlerini tüketicilerle buluşturmuştur. "www.hititmalt.com" internet satış sitesi üzerinden malt,malt unu, şerbetçi otu satışları başlamıştır.

 

Hitit Malt ekibi, büyük bir titizlikle, her aşamasında dikkatli, sabırlı, üstün kaliteli ürünlerini tüketicilerle buluşturmak adına heyecanlı ve yoğun bir çaba içerisinde çalışmalarına devam etmektedir.

 

Misyon: İçinde bulunduğu öğrenci ve personel servis taşımacılığı pazarında, hizmet kalitesi ve rekabetçi fiyatlarıyla farklılıkar yaratarak hizmet ağını genişletmek,  Malt ve malt unu üretimiyle pazarda üstün kaliteli ürünleri, mükemmel bir hizmet ağıyla yerli ve yabancı tüketicilerle buluşturmak.

 

Vizyon: Öğrenci ve personel servis taşımacılığında hizmet kalitesi ile lider marka olmak. Hitit Malt markası ile Dünya pazarının büyük oyuncuları arasında olmak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı